Olej antykorozyjny producent – Gdańsk. Postaw na produkt wysokiej klasy

Niekorzystnym zjawiskiem dla mocnych i praktycznych elementów metalowych jest rdza. Korozja to negatywna w skutkach reakcja chemiczna struktury metalu przez otoczenie, bądź proces elektrochemiczny. Najczęstszą przyczyną korozji jest niewystarczające zabezpieczenie antykorozyjne metalu lub środowisko, w którym przebywa. Jeśli w jego w otoczeniu znajduje się woda, która zawiera elektrolity,  działa wtedy jak przewodnik między dużą energią a małą. W takim przypadku korozja jest niestety nieuchronnym procesem. Jedynie metale szlachetne, takie jak platyna czy złoto, nie są zagrożone korozją.

Excor – oferta olejów antykorozyjnych

Firma Excor specjalizuje się w produkcji oraz dystrybucji produktów antykorozyjnych. Są to między innymi: olej antykorozyjny producent Gdańsk, folia antykorozyjna czy smar antykorozyjny. W  ofercie olejów znajdziemy kilka propozycji, m.in. Zerust® Axxanol™ 33 oraz Zerust® Axxanol 34CD.

Zerust® Axxanol™ 33 to produkt oparty na bazie olejów mineralnych, przeznaczonych do elementów metalowych, wyrobów odlewnych lub obrabiania podczas transportu czy składowania. Zapewnia on ochronę nawet w bardzo agresywnym środowisku nawet przez 8 miesięcy. Ten olej antykorozyjny można stosować z wszelakimi olejami silnikowymi.

Zerust® Axxanol 34CD ten olej oparty jest na bazie rozpuszczalnika. Po zastosowaniu pozostawia suchą powłokę, eliminując lepkie, zbierające powierzchnie, tak jak po zastosowaniu standardowych olejów mineralnych. Ten produkt ma właściwości penetrujące i wypierające wodę. Dzięki odparowaniu rozpuszczalnika, powierzchnia zostaje sucha i nieszkodliwa dla ludzi pracujących z zabezpieczonymi nim przedmiotami metalowymi.

Te i inne produkty antykorozyjne można nabyć na stronie producenta. Sięgając po nie,  możemy być pewni, że zostaniemy profesjonalnie obsłużeni, a produkty zostaną dobrane odpowiednio do naszych potrzeb. Wszystkie produkty sprzedawane przez Excor są także do nabycia na całym świecie, dzięki lokalnym partnerom zapewniających świadczenia usług dla klientów.
 
 

Popularne tagi : papier VCI , folia VCI , worki VCI , antykorozja , zabezpieczenie antykorozyjne , środki antykorozyjne

 

Zadzwoń:
+48 42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://excor.pl/technologia/
olej antykorozyjny producent gdańsk

Dojazd:

 

Dodaj komentarz