Czy perukę można prostować?

Z takim pytaniem zwraca się do nas wiele klientek, które składając zamówienie w naszym zakładzie zdecydowały się na zakup produktu stanowiącego burzę pięknych i modnych loków lub fal, jednakże chciałyby nieco zmienić swój image, dostosowując go do bardziej formalnej sytuacji, takiej jak spotkanie biznesowe czy ważna impreza firmowa. Niejednokrotnie najlepszym rozwiązaniem podczas takiego wydarzenia jest zaprezentowanie się szefowi oraz znajomym z pracy w prostych włosach. W przypadku naturalnie wyhodowanych włosów nie jest to większym problemem, jak jednak sytuacja przedstawia się jeżeli mowa o perukach syntetycznych i naturalnych?

Okazuje się, że je również możemy wyprostować – zarówno korzystając z pomocy ekspertów jak i samodzielnie. Jeżeli nie mamy czasu lub ochoty, aby wybrać się do zakładu, możemy umieścić nabyty produkt na wieszaku, a następnie spryskać poszczególne jego pasma letnią wodą. Następnie wykonywać powinniśmy szczotką lub grzebieniem o miękkich ząbkach charakteryzujących się dość dużym rozstawem delikatne ruchy skierowane od góry ku dołowi wyrobu, co pozwoli złagodzić fale i loki. Jeżeli uzbroimy się w cierpliwość i omawiany proces powtarzać będziemy wystarczająco długo, nasza peruka zmieni się nie do poznania, a naszym oczom ukażą się proste, nieposkręcane pasemka. Pozostaje nam wtedy wyłącznie dokładnie wysuszyć perukę i usunąć z niej pozostałości wody, kierując na poszczególne jej pukle strumień ciepłego powietrza z lokówki.

Klient może jednak bardzo zżyć się ze swoją pofalowaną lub przyozdobioną pięknymi lokami peruką i nie chcieć ich prostować. Wszystkim konsumentom myślącym podobnie polecamy zakup nowego wyrobu naturalnego lub sztucznego, który to charakteryzować się będzie klasycznym stylem bazującym na prostych, puszczonych luźno pasemkach. Umożliwi to każdorazowe zakładanie przepięknej peruki idealnie wpasowującej się w specyfikę danego wydarzenia oraz zminimalizuje ryzyko uszkodzenia produktu na skutek nieprawidłowo przeprowadzonych zabiegów stylizacyjnych oraz pielęgnacyjnych.

Peruki Szlak 24 Kraków

https://peruka.pl/1893/peruki-krakow

 

Popularne tagi: peruki kraków , peruki kraków sklep