DOM

Posadzki anhydrytowe kluczem do solidnego domu

Ten rodzaj wylewki doskonale sprawdza się zarówno w budownictwie mieszkalnym, jak i przemysłowym. Czym się charakteryzuje? Wysoki współczynnik przenikania ciepła, duża wytrzymałość na zginanie i ściskanie, stabilna forma podczas wysychania oraz wiązania – to tylko niektóre z zalet, które mają wpływ na stale rosnącą popularność podkładów anhydrytowych.

Wylewki anhydrytowe nie są jednak polecane w miejscach stale narażonych na wilgoć, dlatego też nie stosuje się ich w pomieszczeniach takich jak garaże, piwnice czy kotłownie. W przypadku kuchni czy łazienki, w celu zapobiegnięcia kontaktu z wodą, stosuje się odpowiednią hydroizolację.

Wylewka anhydrytowa w mokrych pomieszczeniach

Dużo mówi się dzisiaj o anhydrycie jako rozwiązaniu, które zastąpi cementowe wylewki, analizując wady i zalety obu produktów, ciężko się z tym nie zgodzić. Czy to znaczy, że tu moze być twój link, napisz do nas staną się codziennością? Niestety nie, nie możemy bowiem zastosować ich w każdym miejscu, a zwłaszcza takim, które będzie narażone na długotrwałe działanie wody.

Dodaj komentarz