DOM

Łóżko samochodowe jako zabawkowy mebel

Czy problemem jest dla Ciebie, aby twoje dziecko samodzielnie przesypiało noce? Nasza propozycja pozwoli Ci skutecznie uporać się z tą zagwostką.

Od pierwszych chwil życia dzieci potrzebują bliskości i uwagi rodziców. Oczywiście jest to w pełni uzasadnione, opieka nad dzieckiem wymaga nieustannej czujności 24 godziny na dobę. Często z własnej wygody pozwalamy dzieciom spać we własnym łóżku czy też łóżeczko dziecięce ląduje w sypialni rodziców. Nocne wstawanie jest wtedy mniej wymagające. Nie musimy biegać zaspani do innego pokoju i doglądać malucha. W miarę upływu czasu dzieci zaczynają przesypiać noce, a rodzice pragną odzyskać sypialnię i przestrzeń intymną. Problemem może okazać się przeniesienie dziecka do nowego pokoju. Z pomocą przychodzą mebelki zabawkowe.

Może to okazać się pomysł przełomowy dla dzieci, które mają problem spać w osobnym łóżku niż rodzice.

Łóżko w kształcie samochodu. Szczególnie chłopcy uwielbiają bawić się resorakami i interesują się motoryzacją. Aby zachęcić dziecko do samodzielnego spania, warto zainwestować właśnie w łóżko wyglądem przypominające samochód wyścigowy czy dla dziewczynek różowy kabriolet Barbie.

Takie łóżko świetnie dopełni wystrój pokoju dziecięcego, ale posłuży także jako zabawowy mebel. Takie mebelki może stać się inspiracją do zmiany designu w pokoiku dziecięcym. Urządzenie przestrzeni dla fana szybkich samochodów to nie lada gratka dla niejednego rodzica. Dzieci chętnie będą zasiadać w swoich posłaniach w ciągu dnia, wyobrażając sobie, że zasiadają w prawdziwym bolidzie formuły 1. Zatem powinno zachęcić ich także do spędzenia nocy w wymarzonym pojeździe. Niewątpliwie jest to doskonała propozycja dla rodziców, którzy próbowali już wielu rozwiązań, aby sen dziecka stał się bardziej samodzielny.

Takie i inne mebelki zabawkowe znajdziesz na maniolo.site

 

Mebelki zabawkowe dla lalek znajdziesz również tutaj:  https://viankoshop.com/pl/mebelki-zabawkowe/ ,  https://rerekum.com/pl/mebelki-zabawkowe/ ,  https://oyalza.com/pl/mebelki-zabawkowe/ ,  https://delalvar.com/pl/mebelki-zabawkowe/ , https://vonshu.com/pl/mebelki-zabawkowe/ , https://unabigo.com/pl/mebelki-zabawkowe/