Jaki zegarek damski wybrać?

Zegarki – na skórzanym pasku, eleganckiej bransolecie czy w sportowym stylu. Ile kobiet tyle upodobań.

 

Najczęściej wybieraną opcją jest zegarek damski na bransolecie, a to ze względu na większą trwałość. Ma też bardziej biżuteryjny charakter, a odpowiednio dobrany model zegarka może z powodzeniem zastąpić codzienną biżuterię lub stworzyć ciekawy zestaw z kolczykami czy naszyjnikiem.

 

Aktualnie zegarki damskie na bransolecie przybierają bardzo różne wyglądy – od klasycznych po wyszukane. Nie mniej jednak najczęściej spotykanymi bransoletami są te klasyczne o dużych ogniach lub delikatne mediolańskie. Powstają z cienkiej plecionki stalowej i mogą przybierać różne odcienie. Ogromną zaletą tego typu zegarków damskich jest możliwość ich samodzielnej regulacji i dopasowania ich do obwodu kobiecego nadgarstka.

 

Natomiast miłośniczki klasyki i elegancji z pewnością wybiorą zegarek na pasku. Starannie wykończony doda każdemu czasomierzowi szyku. Tego typu zegarki pasują do strojów służbowych, ale także może odgrywać rolę funkcjonalnej biżuterii. Zegarki damskie można również kupić na paskach z tworzywa sztucznego, które wzorują się na zegarki sportowe.

 

Zegarek damski jako ekskluzywny dodatek

 

Bez wątpienia najbardziej cenionymi przez panie pozostają złote zegarki damskie. Przyciągają one wzrok zarówno wyglądem, jak i wykonaniem. Porządny złoty zegarek ma szansę stać się rodzinną pamiątką przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

 

Uwagę warto również zwrócić na damskie zegarki, ale pozłacane lub w kolorze złota. Tego typu zegarki damskie występują głównie w kategorii modeli fashion, niejednokrotnie zaskakując swoim nietuzinkowym wzornictwem.

 

Bogatą ofertę damskich zegarków znajdziecie na maniolo.pl

Zajrzyj również tutaj:  https://viankoshop.com/pl/zegarki/ ,  https://rerekum.com/pl/zegarki/ ,  https://oyalza.com/pl/zegarki/ ,  https://delalvar.com/pl/zegarki/ , https://vonshu.com/pl/zegarki/ , https://unabigo.com/pl/zegarki/