Bielizna korygująca – trendy w modzie plus size

Bielizna korygująca to produkt, który coraz częściej pojawia się w garderobie kobiet w rozmiarze plus size. Wiele z nich decyduje się na jej zakup, aby poprawić sylwetkę, ukryć mankamenty figury i czuć się pewniej we własnym ciele. Producenci bielizny korygującej zauważają rosnące zapotrzebowanie na tego typu produkty wśród kobiet z większymi rozmiarami i w swojej ofercie proponują coraz bardziej zróżnicowane modele.

Jednym z trendów w modzie plus size jest bielizna korygująca w kolorach neutralnych, takich jak czerń i beż. Są to barwy, które łatwo dopasować do różnych stylizacji i które nie wywołują niepotrzebnego efektu “podkreślenia” mankamentów figury. Bielizna korygująca w kolorze beżu lub czerni jest też łatwiejsza do wyprania i utrzymania w czystości niż bielizna w jaskrawych barwach.

Innym trendem jest bielizna korygująca z zabudowanymi cupsami, które idealnie podtrzymują i efektownie modelują biust. Modele z zabudowanymi cupsami są szczególnie polecane dla kobiet z większym biustem, ponieważ zapewniają doskonałe podtrzymanie i uwagę skupiają na biuście, a nie na innych partiach ciała.

W modzie plus size pojawiają się też coraz częściej bielizna korygująca z wygodnymi i elastycznymi paskami, które nie uciskają i nie powodują odcisków. Są to idealne modele dla kobiet, które chcą poprawić sylwetkę bez rezygnowania z wygody.

Podsumowując, bielizna korygująca to produkt, który coraz częściej pojawia się w garderobie kobiet w rozmiarze plus size. Producenci proponują coraz bardziej wyszukane fasony.

Sprawdź – Bielizna korygująca