Klej isum – czym jest i jakie są jego właściwości

Klej isum to popularny środek na rynku, który wykorzystywany jest w przemyśle budowniczym. Jest to produkt, który został stworzony przez popularną firmę działającą na rynki już od 1990 roku. Klej isum dostępny jest w niskiej cenie, a dzięki swoim licznym właściwościom, cieszy się ogromną popularnością. Warto przekonać się, jakie ma on działanie i do czego się go wykorzystuje.

 

Właściwości kleju isum

Klej isum to materiał, który wyróżnia się szybkim momentem chwytania. Po nałożeniu trzyma bardzo mocno już zaledwie po pięciu sekundach. Pracuje on w różnorodnych temperaturach, jednak najlepiej nakładać go w temperaturze od 5 do 30 stopni Celsjusza. Korekty można wykonywać nawet do piętnastu minut po nałożeniu. Jego odporność termiczna po utwardzeniu wynosi od -40 do 80 stopni Celsjusza.

 

Kiedy używać kleju isum?

Tego rodzaju klej można wykorzystywać niemal do wszystkiego. Jego trwałość i niezawodność trwa nawet wiele lat. Można go stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. To materiał, który jest odporny na działanie promieni słonecznych, a także na innego rodzaju warunki atmosferyczne.

Dodaj komentarz